advertise laitec sharif univercity تبلیغات در سایت سورس کد تبلیغات در سایت سورس کد
دانلود پروژه مهندسی نرم افزار ، سیستم داروخانه

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار ، سیستم داروخانه

3000 تومان
دانلود پروژه مدیریت کتابخانه با سی شارپ و SQL سرور

دانلود پروژه مدیریت کتابخانه با سی شارپ و SQL سرور

3000 تومان
دانلود برنامه هشت وزیر با جستجوی عمقی در سی شارپ

دانلود برنامه هشت وزیر با جستجوی عمقی در سی شارپ

3000 تومان
پروژه پایانی PHP وب سایت فروشگاه کامپیوتری

پروژه پایانی PHP وب سایت فروشگاه کامپیوتری

23000 تومان
دانلود سورس n وزیر با جست وجوی ممنوع در سی شارپ #C

دانلود سورس n وزیر با جست وجوی ممنوع در سی شارپ #C

3000 تومان

ترجمه گفتار به متن در google translate

به گفته نیویرک تایمز، گوگل به زودی نرم افزار ترجمه تلفن همراه خود را برای ترجمه کلمات گفته شده در یک زبان متداول به متن نوشته شده، به روز رسانی خواهد کرد
ترجمه گفتار به متن در google translate

ترجمه گفتار به متن در google translate

تشخیص صدا در بهترین حالت دارای احتمالات زیاد است، اما ظاهرا گوگل فکر میکند که برنامه ترجمه آن بتواند کار خوبی انجام دهد ویک ابزار مفید محاوره برای کسانی که به زبان های مختلف صحبت می کنند، باشد.

به گفته نیویرک تایمز، گوگل به زودی نرم افزار ترجمه تلفن همراه خود را برای ترجمه کلمات گفته شده در یک زبان متداول به متن نوشته شده، به روز رسانی خواهد کرد.

این قابلیت در حال حاضر برای برخی از زبان های اصلی در مرورگر Google Chrome در دسترس میباشد.

در اصل به روزرسانی این اجازه را میدهد که  دو نفر با زبان مادری خود با هم مکالمه کنند و با گوش دادن به هر دوی آنها بطور خودکار کلمات آنها به زبان یکدیگر ترجمه شود، این همان چیزی است که آندروید در دسامبر گزارش داده بود. با این حال مشخص نبود که سیستم چگونه کار میکند، در آن زمان هیچ اشاره ای به ترجمه گفتار به متن نشده بود.

موکول کریشنا، مدیر ارشد جهانی در فراست و سالیوان گفت: "ترجمه های تلفن همراه گوگل "یک برنامه بسیار جالب است،" و ارتقاء آن  فرصت جالب بسیاری در اجرای قانون، دولت، و در DMV ، بوجود می آورد و گوگل را در یک موقعیت خوب برای کسب درآمد قرار میدهد."

بنا به گزارش برنامه ترجمه گوگل، ترجمه گفتار به متن در google translate، بیش از 100 میلیون بار بر روی تلفن های آندروید نصب شده است.

Google translate ترجمه نوشتاری 90 زبان، و قابلیت شنیدن ترجمه گفتاری را در چند زبان مشهور و متداول ارائه میکند. اگرچه تعریفی برای "متداول" در این مورد وجود ندارد و معلوم نیست شامل کدام زبانها میباشد.

به گفته دانیل کاسترو، تحلیلگر ارشد در بنیاد فناوری اطلاعات و نوآوری ، "مطمئنا در اینجا فرصت های بزرگی به ویژه در صنایع مبتنی بر سرویس وجود دارد."

 0
نظرات

نظر خود را ارسال کنیدنام:
ایمیل:
دیدگاه:
captcha
کد امنیتی :


advertise
application ترجمه گفتار به متنبرنامه تبدیل گفتار به متن گوگل چگونه کار میکند؟ترجمه مکالمه به متننرم افزار ترجمه گفتار به متنترجمه گفتار به متن در google translateترجمه گفتار به متنترجمه مکالمه به متن در google translateبرنامه تبدیل گفتار به متن گوگلاپلیکیشن ترجمه گفتار به متنGoogle Translate to Convert Talk to Textتبدیل مکالمه به متن چگونه است? لیست برچسب ها
تمامی حقوق این سایت اعم از محتوی ، تصاویر ، قالب و ... متعلق به گروه مهندسی وب سایت سورس کد می باشد.
SourceCodes.ir ، افقی روشن برای برنامه نویسان ، از مبتدی تا حرفه ای

سفارش پروژه در سورس کد

پیشنهادات ویژه سورس کد

پکیج ویژه پروژه پایانی رشته کامپیوتر دانلود مجموعه 70 پروژه کاربردی سی شارپ وب سایت فروشگاه با php