advertise laitec sharif univercity استخراج بیت کوین با کامپیوتر استخراج بیت کوین با کامپیوتر
سیستم اتوماسیون دهیاری ، پروژه مهندسی نرم افزار

سیستم اتوماسیون دهیاری ، پروژه مهندسی نرم افزار

3000 تومان
دانلود سورس پروژه فروشگاه کیف با asp.net و sql express

دانلود سورس پروژه فروشگاه کیف با asp.net و sql express

3000 تومان
دانلود پایان نامه وب سایت مهندسی پزشکی با ASP.net

دانلود پایان نامه وب سایت مهندسی پزشکی با ASP.net

12000 تومان
پکیج ویژه پروژه پایانی و پایان نامه رشته کامپیوتر

پکیج ویژه پروژه پایانی و پایان نامه رشته کامپیوتر

45000 تومان
دانلود پروژه وب سایت هتل با HTML و ASP.NET

دانلود پروژه وب سایت هتل با HTML و ASP.NET

4900 تومان

کاهش ۷۳ درصدی سود عملیاتی پرندگان خشمگین

از قرار معلوم روزگار بر وِفق مراد سازنده بازی پرندگان خشمگین نیست و این شرکت دیگر کار و کاسبه‌ای سکه‌ای ندارد.
کاهش ۷۳ درصدی سود عملیاتی پرندگان خشمگین

دو سال پیش، مغازه‌های اسباب‌بازی فروشی پُر بود از بازی‌های مختلفی که بر اساس کاراکترهای پرندگان خشمگین ساخته شده بود. تب این بازی به حدی بود که حتی مغازه‌هایی نیز با نام این بازی افتتاح شده بودند.

نسخه اصلی پرندگان خشمگین در سال ۱۳۸۷ منتشر شد و از آن زمان به بعد شاهد بسته‌های جانبی این بازی نظیر پرندگان خشمگین جنگ ستارگان یک و دو، پرندگان خشمگین ریو، پرندگان خشمگین فضا و چند عنوان دیگر از این بازی بوده‌ایم. اما ظاهراً‌ سکه موفقیت پرندگان خشمگین روی دیگری هم دارد و این بازی رفته‌رفته محبوبیت خود را از دست داده است.

بر اساس گزارشی که شرکت روویو منتشر کرده سود عملیاتی این شرکت در سال گذشته میلادی از بازی پرندگان خشمگین تا ۷۳٪ کاهش داشته است. بر اساس گزارش‌ها این شرکت در سال گذشته میلادی ۱۰.۸ میلیون دلار سودآوری داشته در حالی که سال قبل این میزان ۳۹.۳ میلیون بوده‌ است و سال ۲۰۱۲ نیز پر سودترین سال برای روویو بوده است چرا که این شرکت بالغ‌بر ۸۲.۷ میلیون دلار سود آوری داشته .
مسئولین رده بالای روویو امید داشتند تا با استفاده از شخصیت‌‌های این بازی بتوانند شرکت خود را از لحاظ سرگرمی به شرکت‌های بزرگی نظیر دیزنی تبدیل کنند. روویو در حال ساخت فیلم انیمیشن بلندی با حضور کاراکترهای پرندگان خشمگین است که پیش‌بینی می‌شود سال آینده بر روی پرده سینماها نمایش داده شود.

البته اگر بخواهیم کاهش درآمد کلی روویو را در چند سال گذشته بررسی کنیم اوضاع کمی آرام کننده به نظر می‌رسد چرا که مجموع رکود این شرکت ۹ درصد بوده و در چند سال گذشته درآمدی بالغ بر ۱۷۱ میلیون دلار داشته است.
این نکته را نیز باید در نظر داشته که روویو تنها پرندگان خشمگین را در آستین ندارد و عناوینی نظیر Jolly Jam و پرندگان خشمگین اِستِلا توانسته‌اند فروش این شرکت را تا ۱۶٪ رونق ببخشند و سودی ۱۱۹.۳ میلیون دلاری روانهٔ روویو کنند. عناوین بازی این شرکت تنها در یک سال بیشتر از ۶۰۰ میلیون بار دانلود شده‌اند.

منبع : farnet.ir0
نظرات

نظر خود را ارسال کنیدنام:
ایمیل:
دیدگاه:
captcha
کد امنیتی :


advertise
فروش بازی محبوب angry birds رو به کاهش استکاهش ۷۳ درصدی سود عملیاتی روویو!سود بازی محبوب پرندگان خشم گینچه بر سر پرندگان خشم گین آمده است؟پرندگان خشمگین دیگر خریدار ندارندسود فروش بازی پرندگان خشم گین کم شده استتبلیغات ارزان سایت آموزش برنامه نویسیتبلیغات مخصوص طراحان وب سایتتبلیغات در سایت برنامه نویسیتبلیغات اینترنتی برای برنامه نویساندر آغوش مینیمالیسممنوی همبرگر با سه خط افقی که روی یکدیگر قرار گرفته اند نشانه چیست؟ سوئیچ به یک ستون واحدتبدیل متن ساده به وبلاگ و سایت های پویا با React.jsکتابخانه sass برای استفاده آسان تر از آنکتابخانه سطح بالا برای اتوماتیک سازی اعمال مرورگر لیست برچسب ها
تمامی حقوق این سایت اعم از محتوی ، تصاویر ، قالب و ... متعلق به گروه مهندسی وب سایت سورس کد می باشد.
SourceCodes.ir ، افقی روشن برای برنامه نویسان ، از مبتدی تا حرفه ای

تولید بیت کوین با کامپیوتر

پیشنهادات ویژه سورس کد

پکیج ویژه پروژه پایانی رشته کامپیوتر دانلود مجموعه 70 پروژه کاربردی سی شارپ وب سایت فروشگاه با php